System oświetlenia ogrodu 12v - zewnętrzne lampy LED - sprawdź inteligenty system!

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz funkcjonalne i efektowne oświetlenie zewnętrzne. Nasze lampy ogrodowe są łatwe w montażu, bezpieczne dla dzieci i zwierząt, zasilane niskim napięciem 12 V, wyposażone w energooszczędne diody LED oraz inteligentne systemy sterowania, o różnorodnej barwie światła i różnej mocy, wyróżniając się przy tym nowoczesnym wzornictwem. U nas znajdziesz coś dla siebie!

Samodzielny montaż

System ogrodowego oświetlenia niskonapięciowego stworzony został do samodzielnego montażu.

Nie umawiaj elektryka, możesz to zrobić sam!

Szybkozłączne elementy montażowe ułatwiają Ci łączenie poszczególnych lampek i przewodów ze sobą.

Nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi i elektrycznych umiejętności, umieszczasz lampki w swojej przestrzeni ogrodowej, łączysz je do przewodu głównego i dalej do transformatora. I… gotowe! To, co jedynie ważne, to dobór mocy transformatora, która musi być wyższa niż łączna zsumowana moc wszystkich podłączonych do niego lampek i akcesoriów.

Bezpieczeństwo

To, co wyróżnia nasze oświetlenie ogrodowe LED 12V to pewność co do jakości i bezpieczeństwa, głównie dzieci i zwierząt.

Przewody mogą być zakopane lub leżeć na powierzchni, a i tak będą bezpieczne.

Oferowane przez nas lampy ogrodowe 12V mają różne stopnie szczelności IP i wszystkie mogą być montowane na zewnątrz. Wodoszczelne są także wszystkie złącza, do których podłączane są lampki. Dzięki temu będą Ci służyć długo i bezawaryjnie.

Bezpieczeństwo i jakość to nasz priorytet!

System oświetlenia ogrodu 12V o wysokiej jakości

Wspomniana wcześniej instalacja ogrodowa 12V Polned została zaprojektowana i stworzona ze szczególną starannością, tak, aby funkcjonowała bezawaryjnie przez długie lata.

Możesz mieć pewność, że lampki połączone ze sobą w zestaw ogrodowy nie będą mrugać przy spadku napięcia nawet do 9V.

Dodatkowym atutem naszych lamp jest to, iż zawierają one źródła światła oraz przewody z wtyczkami szybkozłącznymi i nie musisz niczego dodatkowo kupować.

A teraz kilka rad montażowych:

1. Stwórz z nami swój oświetleniowy zestaw ogrodowy


System oświetlenia ogrodu 12V

2. Dobierz akcesoria podstawowe i dodatkowe do swojego zestawu oświetlenia ogrodowego

Nieskończona ilość możliwości i kombinacji pozwalająca tworzyć różne zestawy wykorzystując akcesoria dodatkowe, to także mocna strona tego systemu.

W zestaw lamp do ogrodu dodatkowo możesz wpiąć wyłącznik zmierzchowy, czujnik ruchu, odbiornik radiowy oraz odbiornik bluetooth Smart.

12V oświetlenie

 

System-oświetlenia-ogrodu-12v


Zrób to sam i dobierz akcesoria do swojego zestawu ogrodowego!

3. Wybierz barwę i ilość światła oraz rodzaj sterowania oświetleniem w ogrodzie według własnych potrzeb

W naszej ofercie dostępne są lampki o barwie białej ciepłej 3000K, białej zimnej 6000K, niebieskiej oraz barwie zmiennej RGB.

 W lampkach o dwóch barwach 3000K/6000K możesz dokonać zmiany barwy przełącznikiem podczas montażu.

 Zmiany barwy w lampach RGB dokonasz na różne sposoby w zależności od rodzaju lampy.

Jedne z nich to lampki Smart sterowane smartfonem, inne sterowane są za pomocą pilota radiowego lub mostka WiFi, jeszcze inne, jak świecące kule sterujemy dołączonym do nich pilotem.

Najbardziej popularną formą sterowania jest sterowanie smartfonem przez połączenie Bluetooth z lampką o maksymalnym zasięgu do 20 metrów. Wykorzystuje się do tego prostą w obsłudze i intuicyjną aplikację Smart Garden Lights.

Taki inteligentny system oświetlenia ogrodu może być Twój, jeśli zechcesz skorzystać z naszej oferty!4. Bądź ECO z technologią LED w swoim ogrodzie

Wszystkie nasze lampki ogrodowe 12V wyposażone są w źródło światła w postaci diody LED (Light Emitting Diodes) o dużej jasności emitowanego światła, a jednocześnie są tanie w eksploatacji i emitują mniej ciepła do środowiska naturalnego.

Tak więc ich ogromnymi zaletami są ekstremalnie niski pobór energii i długi czas świecenia (ponad 10 lat).

Poza tym diody LED są odporne na wstrząsy, nie nagrzewają się i nie wymagają dodatkowej obsługi.

Podsumowując zalety naszego systemu 12V lampek ogrodowych możemy zapewnić, że jest on:

 • bezpieczny dla dzieci i zwierząt,
 • łatwy w montażu (łączenie polega na wetknięciu wtyczki i zakręceniu nakrętki),
 • o wysokiej jakości wszystkich zastosowanych elementów oraz szczelności połączeń także pod wodą,
 • zaprojektowany tak, aby spadki napięcia nie powodowały migania lampek (nawet do 9V),
 • energooszczędny, ponieważ źródła światła nie wymagają dużo energii , co zapewnia mały pobór prądu, a lampki mogą świecić całą noc,
 • o niedużej mocy oraz niedużej ilość światła, przez co gwarantuje, że oświetlenie będzie przyjemne dla oka,
 • praktyczny, gdyż przewód, źródło światła i grot do wbijania w ziemię są dołączone do zestawu,
 • inteligentny, daje możliwość wyboru akcesoriów dodatkowych: czujnik ruchu, wyłącznik zmierzchowy, odbiornik radiowy, mostek WiFi, pilot radiowy, przewody główne i rozgałęziacze,
 • nowoczesny, gdyż daje możliwość sterowania poprzez aplikację Smart, pilotem radiowym 2,4GHz, 433MHz, oraz mostkiem WiFi,
 • systemem umożliwiającym łączyć ze sobą dowolne lampy ogrodowe na 12V do jednego transformatora,
 • systemem dającym możliwość tworzenia dowolnych gałęzi z różnymi lampkami i akcesoriami dodatkowymi oraz oddzielnym sterowaniem każdej z gałęzi,
 • systemem dającym nieskończoną ilość kombinacji przy tworzeniu własnego zestawu świetlnego, a jeżeli już stworzysz własny system lampek ogrodowych i akcesoriów, możesz w każdej chwili go zmienić, rozebrać lub powiększyć o kolejne elementy,
 • systemem gwarantującym wysoką jakość i prawidłową funkcjonalność na długie lata.

Aby zapewnić długotrwałe i poprawne działanie całego zestawu złożonego z różnych lampek stosuj tylko te firmowe źródła światła oraz złącza i przewody dołączone do lampek lub te oferowane w systemie 12V Polned.

Oświetlenie ogrodowe 12V – gdzie sprawdzą się lampy ogrodowe LED?

Nowoczesne lampy LED do ogrodu dostępne w sklepie ePlafoniera zapewnią bezpieczeństwo oraz stworzą niezapomnianą atmosferę na zewnątrz przed każdym domem. Niezależnie od tego czy posiadasz mały taras, czy rozległy ogród, wykorzystując oświetlenie ogrodowe 12V stworzysz instalację dopasowaną do własnych potrzeb.

Różne rodzaje opraw pozwolą Ci spersonalizować Twój własny zestaw lamp ogrodowych 12V tak, aby doskonale współgrał z resztą wystroju. Dostępne w naszej ofercie lampy najazdowe to świetny pomysł na efektowne podświetlenie podjazdu lub oczka wodnego. Natomiast lampy stojące w postaci słupków, kul czy latarni skutecznie sprawdzą się do oświetlenia ścieżek, alejek i drogi dojazdowej. Nie bój się eksperymentować – łącząc ze sobą poszczególne elementy, jesteś w stanie wyczarować wspaniałe efekty wizualnie i piękne oświetlenie 12V w ogrodzie. Możliwości masz nieograniczone – w mniej odwiedzane miejsca wybierz na przykład lampy LED 12V ogrodowe z czujnikiem ruchu, które zapalać się będą wyłącznie, gdy ktoś będzie w pobliżu lub tam, gdzie chcesz, aby zawsze było jasno energooszczędną lampę solarną emitującą delikatne światło.

Lampy ogrodowe LED 12V – wybieraj z szerokiej oferty sklepu ePlafoniera

W sklepie z oświetleniem ePlafoniera znajdziesz szeroki wybór modeli w różnorodnej stylistyce, wzorach i kolorach. Wszystkie cechuje jednak doskonała jakość i odporność na wszelkie warunki atmosferyczne. Nasze produkty pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów, dzięki czemu dostajesz gwarancję, że służyć Ci będą przez długie lata. Postaw na designerskie lampy LED zewnętrzne 12V i stwórz przepiękną i funkcjonalną aranżację świetlną. Oferujemy Ci najwyższej klasy oświetlenie zewnętrzne dostosowane nawet do najtrudniejszych warunków. Wybierz swój wymarzony model – Twój ogród może wyglądać dokładnie tak, jak tego chcesz.

Instalacja 12V lamp jest niezwykle prosta i wygodna, jednak w razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości co do naszych produktów zachęcamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie!

  Wybrane dla Ciebie

  Ostatnio oglądane