Rejestracja

W celu dokonania rejestracji wpisz swoje dane osobowe:

  • Imię
  • Nazwisko
  • Adres Email
  • Hasło

Otrzymasz drogą mailową potwierdzenie założenia konta w sklepie. Po kliknięciu w przygotowany link zostaniesz przeniesiony do swojego panelu w sklepie internetowym. Po rejestracji Twoje konto zostanie zapamiętane, a wtedy przy kolejnych zakupach wystarczy się zalogować by móc śledzić swoje poprzednie i obecne transakcje, a także móc sprawdzić status swojego zamówienia, zmienić dane adresowe lub hasło.

Status zamówienia wskazuje na jakim etapie realizacji znajduje się Twoje zamówienie. Dowiesz się tego logując się na swoje konto w zakładce "Moje Konto" w górnej części strony. Po zalogowaniu zobaczysz historię swoich zamówień.

Logowanie

Logowania dokonasz po wpisaniu adresu e-mail oraz hasła w formularzy logowania przechodząc do sekcji "Moje Konto" w górnej części strony.

Przy opuszczaniu sklepu, możesz dokonać wylogowania się klikając na napis "Wyloguj", który znajduje się w sekcji "Moje Konto", ponad historią zamówień.

Co zrobić, jeśli zapomnę jakie jest moje hasło?

Na stronie Logowania, w polu - hasło należy kliknąć na "Zapomniałeś hasła?". Przejdziesz do kolejnego panelu, gdzie należy wpisać adres email, powiązany z kontem. Informacje o kolejnych krokach otrzymasz drogą mailową.

Czy mogę zmienić hasło?

Aby zmienić swoje hasło, skorzystaj z procedury przypomnienia hasła, opisanej powyżej.

Czy mogę zmienić dane adresowe?

Aby zmienić swoje dane adresowe, zaloguj się na swoje konto i skorzystaj z przycisku "Edytuj adresy".