Wiosenne spojrzenie na oświetlenie

Zmiany na wiosnę? To proste.
Wiosenne wnętrze w zasięgu Twojej ręki i zgodnie z Twoimi potrzebami. Wystarczy mały krok do odmiany na wiosnę, bo jeśli nie na wiosnę, to kiedy?
I zrób to z nami.

W drugiej połowie marca żegnamy kalendarzową zimę, a wraz z nią ponure dni i długie wieczory. Wpuśćmy do domu, ogrodu i naszej duszy wiosenny nastrój, słońce, ciepło i chęć na wszelkie zmiany. Przeczytaj nasze porady.


Jak to zrobić?
Podpowiadamy, wystarczy zrobić małe porządki, zmienić dodatki oraz oświetlenie, a wiosenny klimat sam zawita w Twoje progi. Poddaj się jego fali i zrób to z nami!


Zmiana koloru
Na wiosnę warto postawić na pastele: pudrowe róże, jasne zielenie, błękity i beże, które pięknie wyglądają w promieniach wiosennego słońca oraz na lekkie w konstrukcji lampy, piękne, ręcznie robione abażury czy modele lamp w energetyzujących kolorach, których ogromny wybór znajdziesz w naszym e-sklepie.

Długie i ciepłe wieczory w ogrodzie

Już dziś pomyśl o aranżacji ogrodu. Pierwszy krok? Oczywiście - oświetlenie zewnętrzne. W naszej kampanii ogrodowej znajdziesz wszystko, czego szukasz. Zacznij od wyboru lampek stojących, ponieważ są idealne do oświetlenia trawnika, sadzonek z kwiatami i drogi dojazdowej do Twojego domu.

Kinkiety ścienne umocujesz natomiast na ścianach budynku. Sprawdzą się na balkonie, przy wejściu do domu i na tarasie. Lampki wiszące udekorują z kolei patio i zadbają o wyjątkowy klimat podczas wieczornego spędzania czasu w Twoim ogrodzie.

Zobacz oświetlenie zewnętrzne: Oświetlenie Ogrodowe

Wiosna w salonie?
Oczywiście. Tu postaw na energetyzujące lampy wiszące i koniecznie podłogowe nawiązujące kolorystycznie do zasłon, poduszek, fotela. A może wystarczy bukiet wiosennych kwiatów, aby salon stał się wiosenną oazą do spotkań z rodziną i niekończących się rozmów ze znajomymi? Nasza niezawodna oferta poniżej.

Zobacz inne lampy do salonu: Lampy do Salonu


W sypialni też już maj
Po wyczerpującej zimie i pracowitym każdym dniu, odpoczynek w pastelowej, jasnej sypialni i dobrze oświetlonej to konieczność. Zmień nie tylko elementy dekoracyjne, ale postaw na oryginalne oświetlenie, które skutecznie wyciszy i ukoi zmysły.

Oto nasza propozycja lamp sufitowych i lampek nocnych.

Zobacz też inne lampy do sypialni: Lampy do Sypialni


Wiosenny kolor w kuchni
Tu koniecznie dodaj wiosenny kolor natury: zielony, żółty, beżowy nie tylko na talerzu, ale w dodatkach i oświetleniu. To w kuchni bije serce naszego domu i rośnie apetyt na życie. Przejrzyj nasze propozycje oświetlenia wiosennego do kuchni.

Zobacz lampy do kuchni i jadalni: Lampy do Kuchni i Jadalni

Wiosenne SPA w łazience
Wiosenne, domowe SPA dla ciała i duszy nigdzie indziej, jak w Twojej łazience. Tak, jej zmiany nie powinny ominąć. Zacznij od wymiany ręczników na kolorowe, soczyste, wiosenne, wstaw zapachowe świece, zamów naturalne kosmetyki oraz wybierz w naszym e-sklepie dekoracyjne lampy i poczuj się wiosennie każdego dnia.

Zobacz lampy do łazienki: Lampy do Łazienki